Brzesko-Oławska Wieś Historyczna
http://wieshistoryczna.pl/strona/czlonkowie-stowarzyszenia/2210

Członkowie Stowarzyszenia

Lista Członków Stowarzyszenia:

  1. Gmina Lewin Brzeski – przedstawiciel: Barbara Chyża
  2. Gmina Olszanka – przedstawiciel: Aneta Rabczewska
  3. Gmina Skarbimierz – przedstawiciel: Mateusz Sadowski
  4. Gmina Oława - przedstawiciel: Wójt Gminy Oława lub osoba przez niego upoważniona
  5. Gmina Grodków - przedstawiciel: Burmistrz Grodkowa lub osoba przez niego upoważniona
  6. Ewa Rosińska
  7. Maria Klamka
  8. Teresa Kawecka
  9. Henryka Szczerbak
  10. Dariusz Zięba
  11. Ewa Kociołek
  12. Małgorzata Kowalska
  13. Marta Mokrzyczak-Chudy
  14. Artur Kotara
  15. Teresa Helena Kowalska
  16. Anna Muszczyńska
  17. Wanda Galant
  18. Zofia Woszczyk
  19. As-Arte Agnieszka Spławińska
  20. Maria Pikul
  21. Lucyna Grzybowska
  22. Teresa Ptak
  23. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Jankowic Wielkich „Janko” reprezentowane przez Jana Golonkę
  24. Oświatowo-Kulturowe Stowarzyszenie Civitatis Loviensis w Lewinie Brzeskim, reprezentowane przez Andrzeja Kostrzewę
  25. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Sołectwa Olszanka, reprezentowane przez Mieczysławę Burnat
  26. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Olszance z/s w Krzyżowicach, reprezentowane  przez Bożenę Adamowicz
  27. Stowarzyszenie Odnowy Wsi w Przylesiu, reprezentowane przez Monikę Durmaj
  28. Towarzystwo Przyjaciół Krzyżowic reprezentowane przez Łucję Skalską
  29. Joanna Duda
  30. Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego „Teraz Gierszowice” zs. w Gierszowicach reprezentowane przez Wojciecha Zubickiego
  31. Piotr Pach
  32. Dorota Kukułka-Adasik
  33. Towarzystwo Kobiet Wiejskich w Pogorzeli reprezentowane przez Helenę Klich
  34. Teresa Guszpit
  35. Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Janów reprezentowane przez Agnieszkę Kadłubowską
  36. Reh-art Barbara Janek 
  37. Stowarzyszenie Rozwoju,Odnowy i Promocji Wsi Żłobizna „Wilijki” reprezentowane przez Roberta Janochę
  38. Glej Andrzej „Usługi murarsko-dekarskie” Przecza
  39. Zbigniew Dyrda
  40. Przemysław Ślęzak
  41. Rzymsko-Katolicka Parafia św. Jakuba Apostoła w Skorogoszczy
  42. Fundacja FELIX
  43. Ludwika Chojnacka
  44. Zbigniew Adasik
  45. Artur Domański
  46. Joanna Gadecka
  47. Janina Podgórna
  48. Rzymsko-Katolicka Parafia pw. Św. Michała Archanioła w Wierzbniku
  49. Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Św. Marcina w Marcinkowicach
  50. Sylwester Łuszczyna
  51. Zbigniew Mokrzyczak -AGROUSŁUGI
  52. Lucyna Garncarz
  53. Kazimierz Pilch „Pilch-cars” s.c.
  54. Tomasz Zeman
  55. Aneta Zygmunt
  56. Zofia Niewodniczańska
  57. Aneta Kowalska „KAJAKI WIKING”
  58. Agnieszka Barwińska
  59. Aleksandra Zeman
  60. Lilianna Żak
  61. Stanisław Stankowski
  62. Michał  Baucz
  63. Tomasz Niewodniczański
  64. Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego z siedzibą w Opolu
  65. Monika Żurańska-Skalny EKOSKAL
  66. Stowarzyszenie „W ogrodzie Viadrusa”
  67. Joanna Janocha
  68. Jacek Monkiewicz
  69. Alicja Ciupak
  70. Roksana Rosińska
  71. Bogusława Domańska
  72. Stanisława Bacza
  73. Tymoteusz Drebschok
  74. "POZYTYWNI" - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
  75. Jolanta Błaszczuk
  76. Ewa Żerebecka