Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Brzeska Wieś Historyczna (nowe okno)

Lista Członków Stowarzyszenia:

  1. Gmina Lewin Brzeski – przedstawiciel: Barbara Chyża
  2. Gmina Olszanka – przedstawiciel: Aneta Rabczewska
  3. Gmina Skarbimierz – przedstawiciel: Mateusz Sadowski
  4. Gmina Oława- przedstawiciel: Henryk Kuriata
  5. Gmina Grodków przedstawiciel: Burmistrz Grodkowa lub osoba przez niego upoważniona.
  6. Mieczysław Adaszyński
  7. Ewa Rosińska
  8. Maria Klamka
  9. Edward Wijas  „Geowit”
  10. Teresa Kawecka
  11. Henryka Szczerbak
  12. Dariusz Zięba
  13. Ewa Kociołek
  14. Ireneusz Galant G&G Optics s.c.
  15. Małgorzata Kowalska
  16. Marta Mokrzyczak-Chudy
  17. Artur Kotara
  18. Teresa Helena Kowalska
  19. Dorota Glej
  20. Stefania Marchwińska
  21. Anna Muszczyńska
  22. Krystyna Szmondrowska
  23. Wanda Galant
  24. Zofia Woszczyk
  25. As-Arte Agnieszka Spławińska
  26. Maria Pikul
  27. Lucyna Grzybowska
  28. Teresa Ptak
  29. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Jankowic Wielkich „Janko” reprezentowane przez Jana Golonkę
  30. Oświatowo-Kulturowe Stowarzyszenie Civitatis Loviensis w Lewinie Brzeskim, reprezentowane przez Andrzeja Kostrzewę
  31. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Sołectwa Olszanka, reprezentowane przez Mieczysławę Burnat
  32. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Olszance z/s w Krzyżowicach, reprezentowane  przez Bożenę Adamowicz
  33. Stowarzyszenie Odnowy Wsi w Przylesiu, reprezentowane przez Monikę Durmaj
  34. Towarzystwo Przyjaciół Krzyżowic reprezentowane przez Łucję Skalską
  35. Joanna Duda
  36. Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego „Teraz Gierszowice” zs. w Gierszowicach reprezentowane przez Wojciecha Zubickiego
  37. Leszek Pakuła
  38. Piotr Pach
  39. Stanisława Konopacka
  40. Ewa Paluch
  41. Regina Pietruszczak
  42. Dorota Kukułka-Adasik
  43. Towarzystwo Kobiet Wiejskich w Pogorzeli reprezentowane przez Helenę Klich
  44. Teresa Guszpit
  45. Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Janów reprezentowane przez Agnieszkę Kadłubowską
  46. Reh-art Barbara Janek 
  47. Stowarzyszenie Rozwoju,Odnowy i Promocji Wsi Żłobizna „Wilijki” reprezentowane przez Roberta Janochę
  48. Glej Andrzej „Usługi murarsko-dekarskie” Przecza
  49. Zbigniew Dyrda
  50. Przemysław Ślęzak
  51. Rzymsko-Katolicka Parafia św. Jakuba Apostoła w Skorogoszczy
  52. Fundacja FELIX
  53. Ludwika Chojnacka
  54. Zbigniew Adasik
  55. Artur Domański
  56. Grzegorz Kotulla
  57. Joanna Gadecka
  58. Janina Podgórna
  59. Rzymsko-Katolicka Parafia pw. Św. Michała Archanioła w Wierzbniku
  60. Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Św. Marcina w Marcinkowicach
  61. Sylwester Łuszczyna
  62. Zbigniew Mokrzyczak -AGROUSŁUGI
  63. Lucyna Garncarz
  64. Kazimierz Pilch „Pilch-cars” s.c.
  65. Karol Mendocha
  66. Tomasz Zeman
  67. Aneta Zygmunt
  68. Zofia Niewodniczańska
  69. Aneta Kowalska „KAJAKI WIKING”
  70. Agnieszka Barwińska
  71. Aleksandra Zeman
  72. Lilianna Żak
  73. Stanisław Stankowski
  74. Michał  Baucz
  75. Spiżarnia Miodowa, Ewa Migocka
  76. Tomasz NIewodniczański
  77. Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego z siedzibą w Opolu
  78. Tomasz Boczoń
  79. Monika Żurańska-Skalny EKOSKAL
  80. Sławomir Pochwała
  81. Stowarzyszenie „W ogrodzie Viadrusa”
  82. Joanna Janocha
  83. Jacek Monkiewicz
  84. Alicja Ciupak
  85. Roksana Rosińska

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.