Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Brzeska Wieś Historyczna (nowe okno)

Lista Członków Stowarzyszenia:

  1. Gmina Lewin Brzeski – przedstawiciel: Barbara Chyża
  2. Gmina Olszanka – przedstawiciel: Aneta Rabczewska
  3. Gmina Skarbimierz – przedstawiciel: Jacek Monkiewicz
  4. Gmina Oława- przedstawiciel: Teresa Jurijków-Górska
  5. Gmina Grodków przedstawiciel: Burmistrz Grodkowa lub osoba przez niego upoważniona.
  6. Mieczysław Adaszyński
  7. Ewa Rosińska
  8. Maria Klamka
  9. Edward Wijas  „Geowit”
  10. Teresa Kawecka
  11. Henryka Szczerbak
  12. Dariusz Zięba
  13. Ewa Kociołek
  14. Ireneusz Galant G&G Optics s.c.
  15. Witold Lipka
  16. Małgorzata Kowalska
  17. Marta Mokrzyczak-Chudy
  18. Artur Kotara
  19. Teresa Helena Kowalska
  20. Dorota Glej
  21. Kazimiera Oliwa
  22. Stefania Marchwińska
  23. Anna Muszczyńska
  24. Krystyna Szmondrowska
  25. Wanda Galant
  26. Zofia Woszczyk
  27. As-Arte Agnieszka Spławińska
  28. Maria Pikul
  29. Ewa Mokrzyczak
  30. Lucyna Grzybowska
  31. Teresa Ptak
  32. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Jankowic Wielkich „Janko” reprezentowane przez Jana Golonkę
  33. Oświatowo-Kulturowe Stowarzyszenie Civitatis Loviensis w Lewinie Brzeskim, reprezentowane przez Andrzeja Kostrzewę
  34. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Sołectwa Olszanka, reprezentowane przez Mieczysławę Burnat
  35. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Olszance z/s w Krzyżowicach, reprezentowane  przez Bożenę Adamowicz
  36. Stowarzyszenie Odnowy Wsi w Przylesiu, reprezentowane przez Monikę Durmaj
  37. Towarzystwo Przyjaciół Krzyżowic reprezentowane przez Łucję Skalską
  38. Joanna Duda
  39. Stowarzyszenie „Lipowa Osada” w Lipkach reprezentowane przez Panią Agnieszkę Tobiasz-Duś
  40. Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego „Teraz Gierszowice” zs. w Gierszowicach reprezentowane przez Wojciecha Zubickiego
  41. Leszek Pakuła
  42. Piotr Pach
  43. Stanisława Konopacka
  44. Ewa Paluch
  45. Regina Pietruszczak
  46. Dorota Kukułka-Adasik
  47. Towarzystwo Przyjaciół Kantorowic reprezentowane przez Leszka Fornala
  48. Towarzystwo Kobiet wiejskich w Pogorzeli reprezentowane przez Helenę Klich
  49. Teresa Guszpit
  50. Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Janów reprezentowane przez Agnieszkę Kadłubowską
  51. Barbara Janek Gabinet Terapii Naturalnych
  52. Stowarzyszenie Rozwoju,Odnowy i Promocji Wsi Żłobizna „Wilijki” reprezentowane przez Roberta Janochę
  53. Glej Andrzej „Usługi murarsko-dekarskie” Przecza
  54. Zbigniew Dyrda
  55. Przemysław Ślęzak
  56. Ochotnicza Straż Pożarna w Krzyżowicach reprezentowana przez Tymoteusz Drebschok
  57. Rzymsko-Katolicka Parafia św. Jakuba Apostoła w Skorogoszczy
  58. Fundacja FELIX
  59. Ludwika Chojnacka
  60. Zbigniew Adasik
  61. Artur Domański
  62. Grzegorz Kotulla
  63. Joanna Gadecka
  64. Zofia Wowra
  65. Janina Podgórna
  66. Rzymsko-Katolicka Parafia pw. Św. Michała Archanioła w Wierzbniku
  67. Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Św. Marcina w Marcinkowicach
  68. Sylwester Łuszczyna
  69. Zbigniew Mokrzyczak -AGROUSŁUGI
  70. Lucyna Garncarz
  71. Kazimierz Pilch „Pilch-cars” s.c.
  72. Karol Mendocha
  73. Tomasz Zeman
  74. Aneta Zygmunt
  75. Zofia Niewodniczańska
  76. Aneta Kowalska „KAJAKI WIKING”
  77. Krzysztof Kowalski
  78. Agnieszka Barwińska
  79. Halina Antolak
  80. Aleksandra Zeman
  81. SZA-NEL Lilianna Żak
  82. Stanisław Stankowski
  83. Michał  Baucz
  84. Marek Sokołowski
  85. Spiżarnia Miodowa, Ewa Migocka
  86. Tomasz NIewodniczański
  87. Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego z siedzibą w Opolu
  88. Tomasz Boczoń
  89. Odrzańskie Stowarzyszenie Turystyczno Krajoznawcze Aktywni Oławianie
  90. Monika Żurańska-Skalny EKOSKAL
  91. Beata Kędzior
  92. Leszek Kędzior
  93. Sławomir Pochwała

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.