Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Brzeska Wieś Historyczna (nowe okno)

Lista Członków Stowarzyszenia:

  1. Gmina Lewin Brzeski – przedstawiciel: Barbara Chyża
  2. Gmina Olszanka – przedstawiciel: Aneta Rabczewska
  3. Gmina Skarbimierz – przedstawiciel: Jacek Monkiewicz
  4. Gmina Oława- przedstawiciel: Teresa Jurijków-Górska
  5. Gmina Grodków przedstawiciel: Burmistrz Grodkowa lub osoba przez niego upoważniona.
  6. Mieczysław Adaszyński
  7. Ewa Rosińska
  8. Maria Klamka
  9. Edward Wijas  „Geowit”
  10. Teresa Kawecka
  11. Henryka Szczerbak
  12. Dariusz Zięba
  13. Ewa Kociołek
  14. Ireneusz Galant G&G Optics s.c.
  15. Witold Lipka
  16. Małgorzata Kowalska
  17. Marta Mokrzyczak-Chudy
  18. Artur Kotara
  19. Teresa Helena Kowalska
  20. Dorota Glej
  21. Kazimiera Oliwa
  22. Stefania Marchwińska
  23. Anna Muszczyńska
  24. Krystyna Szmondrowska
  25. Wanda Galant
  26. Zofia Woszczyk
  27. As-Arte Agnieszka Spławińska
  28. Maria Pikul
  29. Ewa Mokrzyczak
  30. Lucyna Grzybowska
  31. Teresa Ptak
  32. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Jankowic Wielkich „Janko” reprezentowane przez Jana Golonkę
  33. Oświatowo-Kulturowe Stowarzyszenie Civitatis Loviensis w Lewinie Brzeskim, reprezentowane przez Andrzeja Kostrzewę
  34. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Sołectwa Olszanka, reprezentowane przez Mieczysławę Burnat
  35. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Olszance z/s w Krzyżowicach, reprezentowane  przez Bożenę Adamowicz
  36. Stowarzyszenie Odnowy Wsi w Przylesiu, reprezentowane przez Monikę Durmaj
  37. Towarzystwo Przyjaciół Krzyżowic reprezentowane przez Łucję Skalską
  38. Joanna Duda
  39. Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego „Teraz Gierszowice” zs. w Gierszowicach reprezentowane przez Wojciecha Zubickiego
  40. Leszek Pakuła
  41. Piotr Pach
  42. Stanisława Konopacka
  43. Ewa Paluch
  44. Regina Pietruszczak
  45. Dorota Kukułka-Adasik
  46. Towarzystwo Kobiet wiejskich w Pogorzeli reprezentowane przez Helenę Klich
  47. Teresa Guszpit
  48. Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Janów reprezentowane przez Agnieszkę Kadłubowską
  49. Reh-art Barbara Janek 
  50. Stowarzyszenie Rozwoju,Odnowy i Promocji Wsi Żłobizna „Wilijki” reprezentowane przez Roberta Janochę
  51. Glej Andrzej „Usługi murarsko-dekarskie” Przecza
  52. Zbigniew Dyrda
  53. Przemysław Ślęzak
  54. Ochotnicza Straż Pożarna w Krzyżowicach reprezentowana przez Tymoteusz Drebschok
  55. Rzymsko-Katolicka Parafia św. Jakuba Apostoła w Skorogoszczy
  56. Fundacja FELIX
  57. Ludwika Chojnacka
  58. Zbigniew Adasik
  59. Artur Domański
  60. Grzegorz Kotulla
  61. Joanna Gadecka
  62. Janina Podgórna
  63. Rzymsko-Katolicka Parafia pw. Św. Michała Archanioła w Wierzbniku
  64. Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Św. Marcina w Marcinkowicach
  65. Sylwester Łuszczyna
  66. Zbigniew Mokrzyczak -AGROUSŁUGI
  67. Lucyna Garncarz
  68. Kazimierz Pilch „Pilch-cars” s.c.
  69. Karol Mendocha
  70. Tomasz Zeman
  71. Aneta Zygmunt
  72. Zofia Niewodniczańska
  73. Aneta Kowalska „KAJAKI WIKING”
  74. Agnieszka Barwińska
  75. Aleksandra Zeman
  76. SZA-NEL Lilianna Żak
  77. Stanisław Stankowski
  78. Michał  Baucz
  79. Spiżarnia Miodowa, Ewa Migocka
  80. Tomasz NIewodniczański
  81. Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego z siedzibą w Opolu
  82. Tomasz Boczoń
  83. Odrzańskie Stowarzyszenie Turystyczno Krajoznawcze Aktywni Oławianie
  84. Monika Żurańska-Skalny EKOSKAL
  85. Beata Kędzior
  86. Leszek Kędzior
  87. Sławomir Pochwała

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.